Home / Odchudzanie / Jak schudnąć bez diety?

Jak schudnąć bez diety?

Wiele osób zastanawia się czy w ogóle istnieje jakiś inny sposób na schudnięcie poza stosowaniem diety. Nie każdy jest gotowy na takie zmiany żywieniowe, inni po prostu nie mają aż tyle motywacji, jeszcze inni po prostu nie chcą sobie odmawiać tych wszystkich przyjemności. Jednak czy z takim nastawieniem i bez stosowania diety można w ogóle zrzucić zbędne kilogramy? Okazuje się, że jak najbardziej, choć oczywiście wprowadzając zmiany w żywieniu osiągniemy swój cel jeszcze szybciej.

Jedz regularnie !

Jeśli nie chcesz wprowadzać zmian żywieniowych to podstawą powinno być u Ciebie regularne spożywanie codziennych posiłków. Najlepiej, aby były to niewielkie porcje zjadane w odstępach 3 godzinnych. To bardzo ważne, bowiem tylko wtedy dostarczamy organizmowi stałej energii, która może być na bieżąco wykorzystywana przez organizm, a nie magazynowana w postaci tkanki tłuszczowej. Nie dopuśćmy do tego by podjadać pomiędzy głównymi posiłkami – na początku może nam być trudno, ale z czasem nasz organizm przyzwyczai się do nowego harmonogramu posiłków.

Bądź bardziej aktywny

Jeśli dieta w Twoim przypadku odpada, to powinnaś/powinieneś w szczególności skupić się na intensywnych treningach. Podstawą jest tutaj regularność (minimum 3 razy w tygodniu!) oraz odpowiednie dopasowanie rodzaju ćwiczeń do poziomu nadwagi, z którą się borykamy. Wcale nie musisz od razu biec na siłownię! Na początku ważna jest każda aktywność fizyczna np. spacer, rower, bieganie, basen. Z czasem, gdy Twoja kondycja i wytrzymałość się poprawią to oczywiście należy postawić na bardziej intensywny trening skupiając się już na określonym celu i poszczególnych partiach mięśni.

Wspomagaj się suplementami

Bez względu na to czy stosujesz dietę odchudzającą czy też nie, warto jak najbardziej dodatkowo stosować odpowiednie suplementy diety, które przyspieszą efekty kuracji. Na rynku mamy ogromny wybór tego typu produktów, jednak należy wybierać wyłącznie te sprawdzone i polecane przez innych, których skład opiera się o naturalne i bezpieczne dla naszego organizmu składniki. Jak działają tego typu suplementy? Ograniczają apetyt i ochotę na słodycze, przyspieszają metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej, a także pozytywnie wpływają na kondycję całego organizmu.

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

Check Also

Tabletki Slimetrol - Czy warto stosować? Cena i Opinie

Tabletki Slimetrol – Hit czy Kit? Jakich efektów możesz się naprawdę spodziewać po kuracji?

Odchudzanie wcale nie jest takie łatwe, jak może wydawać się osobom, które nigdy nie miały …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *