Home / Odchudzanie / Forskolin Active – Recenzja preparatu z pokrzywy indyjskiej

Forskolin Active – Recenzja preparatu z pokrzywy indyjskiej

Kiedy mamy już opracowany plan treningowy i dietę, możemy ruszać na wojnę ze zbędnymi kilogramami. Jednak do kompletu brakuje jeszcze broni w postaci skutecznego suplementu odchudzającego. Najlepiej żeby pomagał redukować wagę, ale bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Taki warunek spełnia np. naturalny suplement Forskolin Active. Tabletki bazują na forskolinie, substancji znanej z działania przyspieszającego spalanie tłuszczu.

Co to jest forskolina i jak działa?

Substancję uzyskuje się z pokrzywy indyjskiej (coleus forkohlii), która występuje w tropikalnym klimacie krajów Ameryki Południowej oraz w Tajlandii, Indiach i Birmie. W Polsce znana jest także jako szałwia indyjska, pokrzywka indyjska, pochwiatka i koleus. Ma zielono-bordowe ubarwienie i jest bogatym źródłem związku o nazwie coleonol lub właśnie forskolina.

Substancja ta jest wykorzystywana od lat w hinduskiej medycynie alternatywnej. Leczy się nią choroby układu krążenia, układu moczowego oraz układu oddechowego. Dobrze działa też w walce z bezsennością. W ostatnich latach jednak forskolina została dokładniej zbadana i okazało się, że ta substancja aktywna wpływa też pozytywnie na procesy odpowiedzialne za odchudzanie. Forskolina aktywuje enzym ważny dla procesów metabolicznych, cyklazę adenylową. Dzięki temu cały mechanizm działa szybciej i komórki tłuszczowe są szybko spalane, a następnie zamieniane na energię oraz mięśnie.

 Porównanie:


Forskolin active VS Probiox plus

Tabletki:

Wynik:

Skuteczność:

Bezpieczeństwo:

Szybkość działania:

Redukcja apetytu:

Naturalne składniki:

Brak efektu jojo:

Brak efektów ubocznych:

Okres gwarancji:

Strona producenta:

Forskolin Active

8.2

7.8

8.1

8.4

8.5

100%

62%

88%

Brak

Nieznana

#16

Probiox Plus

9.7

10.0

10.0

9.7

9.5

100%

96%

100%

90 dni

#1

 

Cechy tabletek Forskolin Active

Suplement nie jest jeszcze dostępny w polskich sklepach, dlatego brak na razie opinii naszych internautów. Można jedynie bazować na deklaracjach producenta widocznych w opisie. Według tego specyfik zapewnia skuteczne odchudzanie, ale ma też inne zalety.

Zalety kuracji z Forskolin Active:

  • Odchudzanie. Właściwości, jakie ma zawarta w tabletkach forskolina, sprawiają, że preparat nie tylko redukuje wagę. Często zdarza się, że chudniemy, a jednak warstwa tłuszczu pozostaje i psuje cały efekt. Tu dochodzi do spalania komórek tłuszczowych i ich zamiany w energię. Dzięki temu zmniejsza się procentowy udział tłuszczu w ogólnej masie ciała.
  • Poprawa metabolizmu. Przyspieszenie tego procesu to nie tylko szybsze trawienie i możliwość zgubienia zbędnych kilogramów. To także poprawa pracy całego organizmu i zwiększenie szansy na utrzymanie prawidłowej wagi po zakończonej kuracji.
  • Bezpieczeństwo. Preparat jest całkowicie organiczny i według obietnic producenta, całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Tego typu preparaty budzą większe zaufanie konsumentów niż tabletki o skomplikowanym, chemicznym składzie.
  • Poprawa sylwetki. Wspomniane wcześniej spalanie tkanki tłuszczowej pozwala na efektywne budowanie mięśni. To szczególnie ważne dla osób, które ćwiczą w czasie odchudzania i chcą zyskać ładnie zarysowane mięśnie.

Forskolin Active – dla kogo?

Na kurację mogą zdecydować się wszystkie pełnoletnie osoby, które pragną zredukować swoją wagę oraz ilość tkanki tłuszczowej. Jest jednak kilka przypadków, kiedy należy odstawić preparat lub  przynajmniej skonsultować przyjmowanie tabletek z lekarzem. Kuracji nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Dodatkowo osoby, które oczekują na operację bądź zabieg chirurgiczny powinny odstawić Foeskolin Active dwa tygodnie wcześniej. Konsultacji z lekarzem wymaga natomiast przyjmowanie preparatu przez osobę, która ma problem z krzepnięciem krwi. Forskolina może nasilać tą przypadłość.

Forskolin Active – gdzie kupić?

Preparat można obecnie nabyć jedynie na zagranicznych stronach, w Polsce nie jest jeszcze dostępny. Cena jednego opakowania to 50-70 USD. Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce. Niektóre osoby odczuwają senności po zażyciu suplementu i w takich przypadkach zaleca się przyjmowanie go przed snem.

Czytaj Dalej:
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Check Also

Tabletki Slimetrol - Czy warto stosować? Cena i Opinie

Tabletki Slimetrol – Hit czy Kit? Jakich efektów możesz się naprawdę spodziewać po kuracji?

Odchudzanie wcale nie jest takie łatwe, jak może wydawać się osobom, które nigdy nie miały …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *